پیام گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دکتر احمد احمدپور رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان و حجه الاسلام و المسلمین سید بهروز حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان در پیامی مشترک فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند

متن پیام بدین شرح است:

«بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ»

هفته دفاع مقدس، یادآور ایثار و ایمان راسخ رزمندگان اسلام و بزرگترین حماسه تاریخ کشور است.

بی تردید بزرگ ترین دستاورد دفاع مقدس، خودباوری ملت ایران است که در سایه اتکاء به پشتوانه معنوی و میراث گرانبهای حاصل از خون هزاران شهید گلگون کفن با عشق به وصل الهی حاصل آمد.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به‌ خصوص نسل جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانبان ،ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور دلاورمردی ها و جانفشانی های شهداء و ایثارگران جان برکف ایران اسلامی است،مقام شامخ شهداء بویژه شهدای سنگرساز بی سنگر را ارج نهاده و با ادای احترام به محضر همه ایثارگران، خانواده های معزز شهداء، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس، توفیقات روزافزون همگان را در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه باری تعالی مسئلت می نماییم.

 احمد احمدپور رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان – حجه الاسلام و المسلمین سید بهروز حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان

(Visited 1 times, 1 visits today)
  نظرات