امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۵

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان:

برگزاری کارگاه آموزشی ۲ روزه "برداشت بهداشتی و بسته بندی اصولی خرما "

در این کارگاه آموزشی مباحث مهمی نظیر؛ رعایت ضوابط فنی بهداشت باغ و کارگران هنگام برداشت و بسته بندی، روش‌های محافظت خرما و لزوم استفاده از بسته بندی های استاندارد بر اساس نیاز بازارهای هدف و به منظور صادرات، نگهداری محصول خرما در سردخانه های مناسب و استاندارد و ... بیان گردید .
برگزاری کارگاه آموزشی ۲ روزه "برداشت بهداشتی و بسته بندی اصولی خرما "
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۲ |
کد خبر : ۴۰۶ |
اخبار داخلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان خانم مهندس پونه نامور اعلام نمود: کارگاه آموزشی ۲ روزه "برداشت بهداشتی و بسته بندی اصولی خرما" از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۴ مردادماه ۱۳۹۸ در شهرستان‌های کهنوج وجیرفت برگزار گردید.
 مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان اظهار داشت: با توجه به شروع فصل برداشت محصول خرما و اهمیت رعایت بهداشت در برداشت و لزوم بسته‌بندی صحیح و اصولی جهت ارائه به بازارهای هدف با همکاری مدیریت باغبانی و با حضور اساتید مجرب، این کارگاه به مدت ۲ روز در شهرستان‌های کهنوج و جیرفت برگزار گردید.
 خانم مهندس نامور افزود: در این کارگاه آموزشی مباحث مهمی نظیر؛ رعایت ضوابط فنی بهداشت باغ و کارگران هنگام برداشت و بسته بندی، روش‌های محافظت خرما و لزوم استفاده از بسته بندی های استاندارد بر اساس نیاز بازارهای هدف و به منظور صادرات، نگهداری محصول خرما در سردخانه های مناسب و استاندارد و ... بیان گردید .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.