امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱

مهندس حیدری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کهنوج:

همزمان با ششمین روز از هفته جهاد کشاورزی ۲۵ طرح کشاورزی و دامی با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال و با حضور فرماندار، معاونین، بخشداران و اعضای شورای اداری شهرستان کهنوج افتتاح گردید.

از جمله برنامه های مدنظر مقام عالی وزارت با منظور نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری، رونق تولید با حفظ منابع آبی و خاکی و حداکثر بهره وری اقتصادی است.
همزمان با ششمین روز از هفته جهاد کشاورزی ۲۵ طرح کشاورزی و دامی با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال و با حضور فرماندار، معاونین، بخشداران و اعضای شورای اداری شهرستان کهنوج افتتاح گردید.
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۳ |
کد خبر : ۳۶۰ |
اخبار داخلی

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی کهنوج مهندس علیرضا حیدری ضمن تبریک هفته جهادکشاورزی به کشاورزان و دولتمردان، گفت: از جمله برنامه های مدنظر مقام عالی وزارت با منظور نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری، رونق تولید با حفظ منابع آبی و خاکی و حداکثر بهره وری اقتصادی است.
وی افزود: به همین منظور اجرای سیستم های نوین آبیاری فشار، تولید شیر و گوشت، افزایش سطح گلخانه ها، تغییر الگوی کاشت به سمت محصولات اقتصادی و کم آب بربا پیشرفت مطلوبی همراه بوده است.
مدیرجهادکشاورزی کهنوج گفت: در همین راستا از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، سیستم های آبیاری تحت فشار در ۴۸۵ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان انجام و تحویل مؤقت شده است.
وی اضافه کرد: ۶ واحد پروار بندی دام با اعتبار بالغ بر ده میلیارد ریال نیز در این آیین افتتاح گردید.
حیدری گفت: طرح های قابل توجهی نیز در حوزه گلخانه ها، صنایع تبدیلی و تکمیلی نیز در حال اجراست که در پاییز و زمستان امسال به بهره برداری خواهند رسید.
در این آیین، مهندس عیدی فرماندار کهنوج ضمن بر شمردن خدمات دولت در بخش های مختلف کشاورزی از جمله: آبیاری تحت فشار و توسعه گلخانه ها و مقایسه آن با سنوات قبل، از مجموعه جهاد کشاورزی و خدمات دولت در این بخش تقدیر کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.