امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۹

مهندس محسن طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد:

افتتاح طرح آبیاری تحت فشار ۲۰۶هکتار از باغات و مزارع شهرستان عنبرآباد

برای اجرای این طرح دو و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه کشاورزی هزینه شده است که 85درصد آن بصورت بلاعوض پرداخت و 15درصد سهم آورده کشاورزان منطقه بوده است .
افتتاح طرح آبیاری تحت فشار 206هکتار از باغات و مزارع شهرستان عنبرآباد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۳ |
کد خبر : ۳۵۷ |
اخبار داخلی

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی باحضور فرماندار عنبرآباد وسایرمسئولین شهرستان طرح آبیاری تحت فشار 206هکتار از باغات و مزارع شهرستان عنبرآباد با اعتباری بالغ بر 2نیم میلیارد تومان افتتاح شد .

محسن طاهری مدیر جهاد کشاورزی عنبرآباد گفت:با اجرای این طرح بیش از 206هکتار از باغات ومزارع عنبرآباد تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفت .

وی گفت:برای اجرای این طرح دو و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه کشاورزی هزینه شده است که 85درصد آن بصورت بلاعوض پرداخت و 15درصد سهم آورده کشاورزان منطقه بوده است .

طاهری گفت:با اجرای این طرح آبیاری تحت فشار برای41نفر تثبیت اشتغال ایجاد شده است.

وی خاطرنشان کرد:تاکنون در سطح شهرستان عنبرآباد بیش از 21هزار هکتار از باغات و مزارع تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفتند.

فرماندار عنبرآباد در حاشیه بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه کشاورزی گفت:اقدامات نظام باید به نحو مطلوب به اطلاع مردم رسانده شود .

وی گفت:طرح های آبیاری تحت فشار با پرداخت 85درصد تسهیلات بلاعوض اجرا شده است وباعث شده که در مصرف آب صرفه جویی خوبی صورت گیرد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.