امروز : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۴

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان:

۱۰۵ طرح کشاورزی در هفته جهادکشاورزی در جنوب کرمان افتتاح می شود .

در هفته جهادکشاورزی امسال ۱۰۵ طرح در حوزه های آب و خاک، تولیدات گیاهی، دامپروری ،شیلات وآبزیان ،صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۰۴ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال در جنوب استان کرمان به بهره برداری می رسد.
۱۰۵ طرح کشاورزی در هفته جهادکشاورزی در جنوب کرمان افتتاح  می شود .
شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۵ |
کد خبر : ۳۵۳ |
اخبار داخلی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: در هفته جهادکشاورزی امسال ۱۰۵ طرح در حوزه های آب و خاک، تولیدات گیاهی، دامپروری ،شیلات وآبزیان ،صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۰۴ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال در جنوب استان کرمان به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان دکتر برخوری رئیس سازمان ضمن تبریک هفته جهادکشاورزی اظهار داشت: تعداد ۴۷ طرح در حوزه آب و خاک، ۵۴ طرح دامپروری، ۱ طرح درحوزه صنایع کشاورزی ۱ طرح در حوزه شیلات و آبزیان و ۲ طرح در حوزه تولیدات گیاهی به بهره برداری می رسد .
وی افزود : طرحهای قابل افتتاح در بخش آب و خاک شامل ۲۹ طرح سیستم های نوین آبیاری ، ۱۲ رشته احیاء و مرمت قنوات ، یک باب استخر، ۲۸۰۰متر کانال آبرسانی، ۲۰۵ متر خطوط انتقا ل آب با اعتباری بالغ بر ۸۴۱ میلیارد و ۱۶۷ میلیون ریال و همچنین طرح تسطیح و نوسازی اراضی با اعتبار ۹۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال می باشد .
وی بیان داشت: در حوزه دام ۵۴ طرح با اعتبار ۸۱ میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال شامل ۴ واحد پرورش شتر ، ۷ واحد پرواربندی گوساله ، ۸واحد پروار بندی بره ، ۴ واحد پرورش بز و گوسفند داشتی، ۲۵ طرح پرورش زنبور عسل و یک طرح بهسازی و نوسازی جایگاه دام افتتاح می شود.
وی خاطر نشان کرد :در حوزه تولیدات گیاهی طرح احداث باغ انگور و همچنین در حوزه صنایع کشاورزی طرح بسته بندی خرما با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.