امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان :

جلسه هماهنگی ستاد اجرایی کنترل سن غلات در جنوب کرمان

جلسه ستاد سن غلات سازمان باحضور معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ، مدیریت های حفظ نباتات و ترویج ، مدیران جهادکشاورزی شهرستان ها و کارشناسان حفظ نباتات برگزار شد.
جلسه هماهنگی ستاد اجرایی کنترل سن غلات در جنوب کرمان
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۵۴ |
کد خبر : ۲۵۸ |
اخبار داخلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان جلسه ستاد سن غلات سازمان باحضور معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ، مدیریت های حفظ نباتات و ترویج ، مدیران جهادکشاورزی شهرستان ها و کارشناسان حفظ نباتات برگزار شد.
در این جلسه مهندس محمدرضا ساردویی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش همه همکاران ستاد وشهرستان ها و بالاخص اعضاء شبکه مراقبت و پیش آگاهی اظهار داشت : به لطف خداوند و زحمات کشاورزان و کارشناسان شبکه مراقبت و پیش آگاهی درسال زراعی گذشته ، سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از جمله سازمان‌های برتر در زمینه کنترل به موقع آفت سن غلات شناخته شد که امیدواریم امسال در این زمینه هم شاهد این موفقیت بزرگ باشیم.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ضمن اشاره به ۴۶ هزار هکتار سطح زیر کشت گندم و جو در جنوب کرمان تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال با توجه به شرایط محیطی ، احتمال مبارزه همزمان با سن غلات، بیماری لکه برگی و ملخ در اکثر شهرستان ها باشیم که همکاری و تلاش مضاعف کشاورزان و همکاران شبکه مراقبت را می طلبد .
وی خطاب به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها و کارشناسان حفظ نباتات ، بر بازدیدهای روزانه کارشناسان شبکه های مراقبت و پیش آگاهی از مزارع غلات و بررسی وضعیت آفت، انجام مبارزه اصولی و به موقع تاکید نمود.
مهندس ساردویی افزود: کنترل آفات و بیماری های منطقه بالاخص عوامل خسارت زا نظیر سن غلات و لکه برگی و زنگ ها در مزارع گندم بسیار مهم می باشد.
وی به کارشناسان شبکه مراقبت و پیش آگاهی جنوب کرمان توصیه کرد: در خصوص مبارزه با سن غلات و سایر عوامل خسارت زا با دقت فراوان به این امر اهتمام ورزند .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.