امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان :

جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان جهاد کشاورزی جنوب کرمان برگزار شد

این جشن با حضور رئیس سازمان ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان ،امام جمعه جیرفت ، معاونین و مدیران ، خانواده‌های همکاران و تعدادی از فرزندان کارکنان که به سن بلوغ شرعی و تکلیف دینی رسیده اند در محل سازمان برگزار شد.
جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان جهاد کشاورزی جنوب کرمان برگزار شد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۶ |
کد خبر : ۲۵۴ |
اخبار داخلی

سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان در راستای ترویج فرهنگ دینی و قرآنی برای فرزندان دختر و پسر که به سن بلوغ رسیدن جشن تکلیف برگزار کرد .
به گزارش روابط عمومی  سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان این جشن با حضور رئیس سازمان ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان ،امام جمعه جیرفت ، معاونین و مدیران ، خانواده‌های همکاران و تعدادی از فرزندان کارکنان که به سن بلوغ شرعی و تکلیف دینی رسیده اند در محل سازمان برگزار شد.
دکتر برخوری رئیس سازمان ضمن خیر مقدم گویی و تبریک به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) پیرامون منزلت و شخصیت حضرت زهرا(س) به ایراد سخنرانی پرداخت و عنوان داشت : زنان و دختران مسلمان در زندگی شخصی ، اجتماعی و خانوادگی خود باید زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را از جهت خردمندی ،عبادت، مجاهدت، خانه داری، همسرداری، تربیت فرزندان صالح ، الگوی خود قرار دهند .
حجت الاسلام والمسلمین سید بهروز حسینی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان در این مراسم گفت: یکی از دلایلی که برخی افراد از  دین گریزان هستند تاثیرپذیری از محیط اطراف می‌باشد .
وی با بیان ویژگی‌ها و ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) و روش زندگی مراجع و بزرگان دینی افزود :والدین می بایستی از همان سنین کودکی فرزندان را به انجام واجبات و ترک محرمات تشویق نمایند. در این مراسم امام جمعه جیرفت اظهار داشت: از مهمترین نعمت های خداوند نعمت صحت و سلامت و نعمت امنیت است که ما از نعمت های خدا و داشته هایمان غافل هستیم
وی افزود:یکی از راه هایی که برکت و خیر فراوان به مال و عمر و جان و هستی ما داده شده ، قدرشناسی نعمت و شکر گزاری نعمت ها می باشد.
دکتر سعادت فر در ادامه بیان داشت :یکی از مهمترین راه های شکر گزاری درک نعمت وشناخت نعمت و تفکر در نعمت می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.