امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان:

افتتاح یک طرح ۸۰ هکتاری آبیاری تحت فشار در شهرستان فاریاب

این طرح به مساحت ۸۰ هکتار به نمایندگی از ۱۸۰۰ هکتار طرح آبیاری تحت فشار با اعتبار۱۳ میلیارد ریال و ۲۰ نفراشتغال مستقیم و غیرمستقیم در شهرستان فاریاب و در بخش هور افتتاح گردید.
افتتاح یک طرح ۸۰ هکتاری آبیاری تحت فشار در شهرستان فاریاب
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸ |
کد خبر : ۲۴۸ |
اخبار داخلی

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون استاندار کرمان رئیس سازمان و جمعی از مسئولین محلی شهرستان فاریاب یک طرح ۸۰ هکتاری آبیاری تحت فشار در این شهرستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان دکتر برخوری رئیس سازمان در حاشیه افتتاح این طرح گفت: این طرح به مساحت ۸۰ هکتار به نمایندگی از ۱۸۰۰ هکتار طرح آبیاری تحت فشار با اعتبار۱۳ میلیارد ریال و ۲۰ نفراشتغال مستقیم و غیرمستقیم در شهرستان فاریاب و در بخش هور افتتاح گردید.
وی مجموع اعتبار ۱۸۰۰ هکتار طرح آبیاری تحت فشار این شهرستان را  ۲۰۰ میلیارد ریال اعلام نمود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - محمدرضا اقتدارنژاد

  گزارش

  سلام
  از طرف جمع کثیری از اهالی روستای زاروکی از شما مسئولان جهاد کشاورزی جیرفت خواهشمندم سری به منطقه زمین های کشاورزی (لب رودخانه و...) روستای زاروکــے بزنید و ببینید چقــدر آب از سر عدم آگاهی یا خودسرانه روانه رودخانه و چیل و... میکنند یا میشود.
  زاروکی از لحاظ جغرافیایی به رودخانه هلیل نزدیک است و از دید جغرافیایی نسبت به شرق و غرب خود در پایین ترین نقطه مرکزی مستقر است و همین امر "باتوجه به محبت بی کران خدا" سبب شده که روستای زاروکی از آب گوارایی برخوردار باشد.
  ازتون خواهش میکنم لاعقل بودجه ای را (50/50) به این روستا اختصاص دهید که آبیاری تحت فشار در اولویت باشد. با وجود این خشکسالی ها خدا را خوش نمیاد...

  دریاب که:
  حال و هوای هلیل غمین است
  خشکسالی در کمپ کمین است

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.