امروز : جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶

دکتر سعید برخوری رییس سازمان:

افتتاح ۹۲ پروژه کشاورزی به مناسبت دهه مبارک فجر در جنوب کرمان

این پروژه ها در 7 شهرستان جنوب کرمان(جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، رودبار، قلعه گنج، منوجان و فاریاب) به اتمام رسیده و در ایام الله دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.
افتتاح 92 پروژه کشاورزی به مناسبت دهه مبارک فجر در جنوب کرمان
جمعه | ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۳ |
کد خبر : ۲۴۵ |
اخبار داخلی

رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: به همت و تلاش مضاعف تلاشگران عرصه کشاورزی، 92 پروژه در دهه فجر امسال آماده افتتاح و بهره برداری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان دکتر برخوری رییس سازمان در این خصوص گفت : این پروژه ها در 7 شهرستان جنوب کرمان(جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، رودبار، قلعه گنج، منوجان و فاریاب) به اتمام رسیده و در ایام الله دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.
وی بیان داشت: طرح های قابل افتتاح سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان شامل طرح های آبیاری تحت فشار ، احداث گلخانه ، احیاء و مرمت قنوات، احیاء و مکانیزه کردن اراضی و باغات، ایجاد مزارع، پروش دام ، سردخانه ،شیلات و ... می باشد.
رییس سازمان در پایان خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه ها بیش از 638 میلیارد ريال می باشد و برای 1187 نفر شغل جدید ایجاد و میزان خانوار بهره مند بیش از934 خانوار خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - محمدرضا اقتدارنژاد

  گزارش

  سلام
  از طرف جمع کثیری از اهالی روستای زاروکی از شما مسئولان جهاد کشاورزی جیرفت خواهشمندم سری به منطقه زمین های کشاورزی (لب رودخانه و...) روستای زاروکــے بزنید و ببینید چقــدر آب از سر عدم آگاهی یا خودسرانه روانه رودخانه و چیل و... میکنند یا میشود.
  زاروکی از لحاظ جغرافیایی به رودخانه هلیل نزدیک است و از دید جغرافیایی نسبت به شرق و غرب خود در پایین ترین نقطه مرکزی مستقر است و همین امر "باتوجه به محبت بی کران خدا" سبب شده که روستای زاروکی از آب گوارایی برخوردار باشد.
  ازتون خواهش میکنم لاعقل بودجه ای را (50/50) به این روستا اختصاص دهید که آبیاری تحت فشار در اولویت باشد. با وجود این خشکسالی ها خدا را خوش نمیاد...

  دریاب که:
  حال و هوای هلیل غمین است
  خشکسالی در کمپ کمین است

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.