امروز : جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان:

نمایشگاه تخصصی کشاورزی جنوب کرمان گشایش یافت

شرکت از سراسر کشور آخرین دستاوردهای خود را در زمینه آبیاری، کودهای آلی و زیست محیطی و ماشین آلات کشاورزی عرضه کرده اند..
نمایشگاه تخصصی کشاورزی جنوب کرمان گشایش یافت
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۶:۴۴ |
کد خبر : ۲۴۲ |
اخبار داخلی

هفتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین آلات وابسته بخش کشاورزی ،کود ، بذر،سم، آبیاری و تجهیزات گلخانه ای در جیرفت گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان ،دکتر برخوری رییس سازمان در آیین افتتاح این نمایشگاه که با حضور فرماندارجیرفت  و جمعی از مسوولان جنوب برگزار شد گفت: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای بخش کشاورزی عرضه شده تا کشاورزان با آنها آشنا شوند.
وی افزود: 65 شرکت از سراسر کشور آخرین دستاوردهای خود را در زمینه  آبیاری، کودهای آلی و زیست محیطی و ماشین آلات کشاورزی عرضه کرده اند..
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد تحول در توسعه کشاورزی دانست و بیان کرد: برقراری امنیت‌غذایی، منابع‌طبیعی و محیط‌زیست، مدیریت بهره‌وری اقتصادی و ... از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است که با حضور در فضای ارتباطی تخصصی و نمایشگاه ها میسر می‌شود.
وی با اشاره به ظرفیت های بالای جنوب کرمان در تولید محصولات کشاورزی و تولید سالانه چهار و نیم میلیون تن انواع محصول بیان داشت :برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها  امری ضروری است که نه‌ تنها به توسعه کشاورزی منطقه می‌انجامد بلکه باعث بهتر و بروز شدن ابزار کار کشاورزان می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در محل مدیریت جهاد کشاورزی جیرفت از تاریخ 14 بهمن لغایت 17 بهمن به مدت چهار روز از ساعت 15الی21 پذیرای علاقه مندان است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.